De razende reporter hier: Op de 1e zondag van oktober was het weer zover de rebellen van Hedel 4 mochten vandaag aantreden tegen het altijd lastige alem 3. Voor Hedel 4 geen onbekende dus. Tijdens het verzamelen leek iedereen op tijd aanwezig te zijn echter onze leidert kwam wat later. Als reden zei hij dat hij nog wat werk moest afmaken??? In Hedel word toch niet gewerkt op zondag?? Laten we verder gaan naar het omkleden. Hier onze Mart het voortouw. Na het leegtrekken van de kledingtas vond hij het tijd voor een modeshow. Na wat passen en meten kwam dan onze Mart ook het best uit de bus en werd dan ook verkozen tot walk on girl van de rebellen van Hedel 4. Na de modeshow nam onze leidert het voortouw en nam de opstelling door. De opstelling was niet veel anders dan andere wedstrijden enkel stond tot ieders zijn verbazing onze mossel op doel. Door de blessure van Sebas(last van zijn nek teveel naar de vogels gekeken denk) en kwaksteen(last van zijn enkel er doorheen gegaan vanaf een afstapje ik denk uit de kraan gevallen) mocht dan onze mossel toch echt plaats nemen in de goal. Nou genoeg klets laten we verder gaan naar de wedstrijd tijdens de warming up gebeurde er vrij weinig. De wedstrijd starte om precies 11:00 onder leiding van de heer Nettenbreijers. Tijdens het eerste kwartier werd al snel duidelijk dat de rebellen fitter oogde dan de week ervoor. Na goed voetbal door alle spelers werden er diverse kansen gecreëerd. Een doelpunt bleef helaas achter. De mannen van alem kregen er maar geen grip op die konden nog wel gevaarlijk worden door een aantal domme overtredingen aan de kant van Hedel. De vrijetrappen resulteerde bijna in doelpunten echter dacht onze mossel hier anders over op fabelachtige manieren wist hij de ballen te keren. Na een kleine 20 minuten voetballen was het dan wel zover onze Youri werd de diepte ingestuurde speelde Mart vrij die de bal tussen de palen kon schieten. Daarna was het een richtings verkeer, echter wist Hedel niet meer te scoren. Er werd nog een penalty gemist door onze Indy en nog diverse grote kansen werden om zeep geholpen. Tot in de blessure tijd van de 1e helft Youri werd diep gestuurd zou niet meer weten door wie maar die speelde zich goed vrij en schoot de bal binnen vis de tegenstander. 2-0 voor Hedel 4. Kort na de 2-0 was het tijd voor de rust. Tijdens de rust was het een keer geen kippenhok en er werd goed na elkaar geluisterd. Tevens sloot onze Martin in de rust aan na de geboden hulp bij Hedel 5. De 2e helft ging van start en het leek of Hedel nog in de kleedkamer zat. Na wat tactische wisselingen leek het of alem zich er niet bij neer wou leggen. De eerste 10 minuten probeerde ze ons dan ook goed onder druk te zetten dit resulteerde echter niet in grote kansen. Na een minuut of 15 dkreeg Hedel weer het over(ge)wicht en dit resulteerde in een aantal grote kansen. Onze vechting kon binnen koppen echter blijkt wel weer dat koppen toch een vak apart is. Na de kansen regen van Hedel kregen onze vrienden van alem nog wat mogelijkheden om te schieten. Zo ook in de 60 minuut een bal die op goal geschoten werd viel zomaar het doel in. Dit was de fout van onze karius onee Sebas onee het was toch echt mossel. Na de 2-1 rook alem bloed letterlijk en figuurlijk zo begon de wedstrijd een hele andere wending te krijgen. Alem ging van voetballen naar alles raken wat beweegt behalve de bal. Hedel wist dat er maar een ding op zat en dat was de 3-1 maken. Uiteindelijk gebeurde dit ook na een goed bal van onze Mart kon onze Youri de bal netjes binnen stiften. 3-1 met nog 10 minuten te gaan moet het toch klaar zijn. Echter dacht onze Kevin hier anders over doe schopte er toch nog een onderste boven in 88ste minuut en kreeg hiervoor zijn terechte boete van 10€(gele kaart). De laatste paar minuten gebeurde er vrij weinig en kon Hedel de punten dan ook in huis houden. Het was vandaag een goede pot voetbal met goed positiespel. Wel kan er wat gedaan worden aan de afwerking echter komt dat wel met de weken. Anders als andere weken ga ik vandaag toch een man of de match aanwijzen. Ik weet niet wat die gedaan heeft of dat die vannacht alleen geslapen heeft maar onze Lars was vandaag toch de beste van het veld. Overigens was iedereen vandaag zeer goed zelfs de wissels! Zoals wekelijks(behalve vorige week) zijn er ook deze week weer een aantal wist u datjes de Revu gepasseerd: Wist u dat onze Dany vannacht gebrand was. Wist u dat onze Indy beter geen penalty’s meer kan nemen. Wist u dat Hedel 4 in bezit is van een aantal kermisattracties(Mart,Martin en Ralf) draaide hun tegenstander helemaal dol. Wist u dat onze Kevin vandaag zijn 2e gele kaart pakte op rijd. Wist u dat onze Kevin solliciteerd naar hoofdsponsor van de boetepot. Wist u dat onze Youri en Indy hun wenkbrauwen hebben laten epileren. Wist u dat onze Indy enkel na de wedstrijd scoort. Wist u dat onze Lars hem vandaag we omhoog kreeg. Wist u dat onze rensel en heutse vandaag gesolliciteerd hebben bij de slager. Wist u dat onze Dennis vandaag een foutloze wedstrijd heeft gespeeld(85 minuten links op de bank uit betrouwbare bronnen was hij ook te laat) Wist u dat onze Mart vandaag een kan benzine bij had om bij te tanken Wist u dat onze Mart graag modeshows loopt voorafgaand aan de wedstrijd Wist u dat onze mossel beter kan keepen dan voetballen Wist u dat onze Youri floor heel erg miste in Turkije. Wist u dat Jeroentje gewoon papa is geworden een prachtige dochter Emma Wist u dat Erik en Marcel nog een boete verschuldigd zijn aan Hedel 4 beide waren vorige week niet aanwezig in Wadenoijen! Wist u dat Lars moeite heeft met zitten na gisteravond Wist u dat onze Stefan recent een kleine heeft gekregen echter is dit voor hem nummer 2 want hij heeft al meer dan 30 jaar een “kleine” Wist u dat rensel wederom door zijn hoeven is gegaan. Wist u dat baksteen wel op doel kan schieten, terwijl die geblesseerd is. Wist u dat kevin goed op weg is voor de verdubbelaar. Wist u dat joey iedereen in de weg liep, behalve de tegenstander. Wist u dat mitchell zichzelf onsterfelijk had kunnen maken vandaag. Wist u dat sebas jaloers op de katachtige reacties van mitchell. Wist u dat de scheids ook gele kaarten uitdeelt met een rood randje. Wist u dat hedel 4 vandaag meerdere elftallen heeft geholpen vandaag. Wist u dat Lars zelfs de 2e helft de bal nog de lucht in kreeg. Wist u dat Mossel vandaag een klassieke Bassie had Wist u dat ik vandaag van Mart, heutsen, bassie, Dennis, Jeroen en Lars wist u datjes heb ontvangen en van de rest niet.( die geen wist u datjes heeft gestuurd willen jullie graag een ieder 2.50 doneren bij ons spaarvarkentje heutsen)