Overzicht van de geplande wedstrijden:

Dinsdag 24-04-2018

19:30u Hedel JO19-1 - Stedoco JO19-1 (Sebastiaan Scheij)

Woensdag 25-04-2018

19:30u Hedel JO17-2 - Teisterbanders JO17-2 (Sebastiaan Scheij)

Donderdag 26-04-2018

18:45u Heerewaarden 2 - Hedel 4

Zaterdag 28-04-2018

09:00u Hedel JO07-1 - Nivo Sparta JO07-2 (Noah Lansdaal)
09:00u Hedel JO08-1 - GRC 14 JO08-1 (Jonas Hendrikx)
09:00u Kerkwijk JO11-2 - Hedel JO11-2
10:15u Hedel JO11-3 - WNC JO11-2G (Bram van Geijn)
12:30u Kerkwijk JO19-1 - Hedel JO19-1
13:00u St Alem / RKVSC JO15-1 - Hedel JO15-1
13:00u Jan van Arckel JO15-1 - Hedel JO15-2
14:00u TSV Gudok JO17-1 - Hedel JO17-1

Zondag 29-04-2018

10:30u Hedel 3 - Teisterbanders 3 (B. Schoofs)
10:45u RKKSV 2 - Hedel 2
11:00u TGG 6 - Hedel 4
11:00u TGG VR1 - Hedel VR1

Zaterdag 05-05-2018

08:30u Emplina JO07-4 - Hedel JO07-1
08:30u Nivo Sparta JO08-2 - Hedel JO08-1
09:00u Wilhelmina 26 JO09-1 - Hedel JO09-1
09:00u Kerkwijk JO11-3 - Hedel JO11-3
09:30u Hedel JO15-2 - HRC 14 JO15-1 (Julian van der Heijden)
10:00u Teisterbanders JO13-2 - Hedel JO13-2
10:15u Zwaluw VFC JO13-2 - Hedel JO13-1
10:15u Hedel JO13-3 - SV Noordeloos JO13-2 (Steef van den Bogert)
11:30u Margriet JO13-7M - Hedel MO13-1
13:00u Hedel JO15-1 - ODC JO15-2 (Toine Nettenbreijers)
13:00u Hedel JO17-1 - Wilhelmina 26 JO17-2 (Sebastiaan Scheij)
14:30u Hedel JO19-1 - Altena JO19-1 (Patrick Olde Scholtenhuis)
15:15u DSC JO17-3 - Hedel JO17-2

Zondag 06-05-2018

10:00u Hedel 2 - Emplina 3 (H. Nettenbreijers)
11:00u Hedel 4 - DSC 6 (A. van de Sluis)
12:00u Wilhelmina 3 - Hedel 3
12:30u Hedel VR1 - BZS VR1 (G vd Bogaard)
13:30u Ravenstein 1 - Hedel 1

Maandag 07-05-2018

19:30u Hedel MO17-1 - Peursum MO17-1 (Patrick Olde Scholtenhuis)

Dinsdag 08-05-2018

18:30u Haarsteeg JO07-1 - Hedel JO07-1
18:30u Haarsteeg JO09-3 - Hedel JO09-2
19:00u Hedel JO13-2 - Theole JO13-3 (Jessie van den Bogert)
19:30u BZS JO13-1 - Hedel JO13-1

Woensdag 09-05-2018

18:30u Den Dungen JO11-2 - Hedel JO11-1

Zaterdag 12-05-2018

08:45u DSC JO09-1 - Hedel JO09-1
09:00u Hedel JO07-1 - Kerkwijk JO07-1 (Ilan Koehorst)
09:00u Hedel JO09-2 - OJC Rosmalen JO09-4 (Rick Koehorst)
09:00u Haarsteeg JO11-3 - Hedel JO11-2
10:00u Nivo Sparta JO13-2 - Hedel JO13-2
10:15u Hedel JO11-3 - DSC JO11-5 (Mike van 't Zand)
10:15u Hedel JO13-3 - Nieuw Lekkerland JO13-3 (Tim Heesakkers)
10:30u Rhode JO13-6M - Hedel MO13-1
11:15u Theole JO15-5 - Hedel JO15-2
11:30u Hedel JO13-1 - St Michielsgestel JO13-1 (Hidde Strijbosch)
13:00u Hedel JO15-1 - BMC JO15-2 (Jessie van den Bogert)
14:30u Hedel JO19-1 - TEC JO19-1 (Sebastiaan Scheij)
15:00u FC Engelen JO17-2 - Hedel JO17-1
15:15u BZS JO17-2 - Hedel JO17-2

Zondag 13-05-2018

10:00u Hedel 2 - BMC 4
11:00u Buren 3 - Hedel 3
11:00u Hedel 4 - Heerewaarden 2
12:30u Hedel VR1 - DSS 14 VR1 (G vd Bogaard)
13:30u MOSA 14 1 - Hedel 1

Maandag 14-05-2018

19:00u Roda Boys Bommelerwaard MO17-1 - Hedel MO17-1

Zaterdag 19-05-2018

08:30u Unitas JO08-1 - Hedel JO08-1
08:30u Emplina JO09-2 - Hedel JO09-1
08:30u SVW JO13-3G - Hedel JO13-3
09:00u Hedel MO13-1 - ST Estria / GVV 57 / SCV 58 JO13-6M (Jermy Nettenbreijers)
09:30u HRC 14 JO07-2 - Hedel JO07-1
09:30u Hedel JO15-2 - Sparta 30 JO15-1 (Jessie van den Bogert)
09:45u Emplina JO11-5 - Hedel JO11-1
10:00u Heerewaarden JO11-1G - Hedel JO11-3
10:15u Hedel JO11-2 - BVV JO11-3 (Mike van 't Zand)
11:30u Hedel JO13-1 - BMC JO13-1 (Julian van der Heijden)
11:30u Hedel JO13-2 - Heerewaarden JO13-1G (Hidde Strijbosch)
13:00u Hedel JO15-1 - Zwaluw VFC JO15-3 (Sebastiaan Scheij)
13:00u Hedel JO17-1 - Taxandria JO17-3 (Toine Nettenbreijers)
13:00u Den Dungen JO17-3 - Hedel JO17-2
13:30u RKTVC MO17-1 - Hedel MO17-1
14:30u Hedel JO19-1 - Beesd JO19-1 (Patrick Olde Scholtenhuis)

Zondag 20-05-2018

10:00u Wilhelmina 10 - Hedel 4
10:00u OJC Rosmalen VR5 - Hedel VR1
10:30u Hedel 3 - Emplina 4
12:00u TGG 3 - Hedel 2
13:30u Hedel 1 - SBV 1

Woensdag 23-05-2018

18:30u Wilhelmina JO11-4 - Hedel JO11-1

Zaterdag 26-05-2018

09:00u Hedel JO07-1 - Wilhelmina JO07-3G (Lotte van der Schoor)
09:00u Hedel JO08-1 - DSC JO08-2 (Bram van Geijn)
09:00u Hedel JO09-1 - Wilhelmina JO09-2 (Esmée van Rangelrooij)
09:00u Maliskamp JO11-3 - Hedel JO11-2
10:00u Woudrichem JO13-1 - Hedel JO13-1
10:15u Hedel JO11-1 - TEC JO11-2 (Max Palmen)
10:15u Hedel JO11-3 - Theole JO11-4 (Lars Koehorst)
11:00u FC Engelen JO09-3 - Hedel JO09-2
11:00u ODC JO17-4 - Hedel JO17-1
11:30u Rhelico JO13-3 - Hedel JO13-2
11:45u RKTVC JO15-3 - Hedel JO15-2
13:00u Wilhelmina JO15-3 - Hedel JO15-1
13:00u Hedel MO17-1 - Emplina MO17-1 (William Scheij)
14:30u Hedel JO17-2 - MVV 58 JO17-3 (Patrick Olde Scholtenhuis)
15:30u RKTVC JO19-2 - Hedel JO19-1

Zondag 27-05-2018

10:00u Hedel 2 - OJC Rosmalen 6
11:00u Hedel 4 - RKKSV 5
12:30u Hedel VR1 - Theole VR2
13:00u GVV 3 - Hedel 3
14:30u OSC 45 1 - Hedel 1

Maandag 28-05-2018

19:30u Hedel MO17-1 - OJC Rosmalen MO17-2 (Hidde Strijbosch)

Zaterdag 02-06-2018

08:45u DSC JO09-2G - Hedel JO09-1
10:00u Kozakken Boys MO17-1 - Hedel MO17-1
10:30u LRC JO08-1 - Hedel JO08-1

Zondag 03-06-2018

10:00u Hedel 2 - Theole 3
10:00u Heerewaarden VR1 - Hedel VR1
12:00u RKTVC 4 - Hedel 3


(De naam van de scheidsrechter staat vermeld tussen haakjes)


Tekstkleuren:
zwart: competitie
blauw: beker
groen: oefen
grijs: overig

Ga naar boven